Sunon Fans MF30101V1-1000U-A99 Fläkt
SKU:
MF30101V1-1000U-A99
Sunon Fläktar MF30101V1-1000U-A99
Kontakta oss för bulkpris
$17,92
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sunon Fans |
| Modell: | MF30101V1-1000U-A99 |
| Luftflöde: | 5,5 CFM (156 l/min) |
| Serie: | MC30-serien |
| Statiskt tryck: | 0,25 In. H2O (62,3 Pa) |
| Bullernivå: | 23 dBA |
| Ungefärlig storlek: | 1,2 x 1,2 tum (30 x 30 mm) |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,4 tum (10 mm) |
| Spänningsklassning: | 12 VDC |
| Konfiguration: | Fyrkant |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Uppsägning | |
| Luftflöde |
5,5 CFM (156 l/min) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sunon Fans MF30101V1-1000U-A99 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.