Sunon Fans MF20100V1-1000U-A99 Fläkt
SKU:
MF20100V1-1000U-A99
Sunon Fans MF20100V1-1000U-A99 5V 0,88W 2Wires
Kontakta oss för bulkpris
$12,67
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sunon Fans |
| Modell: | MF20100V1-1000U-A99 |
| Luftflöde: | 1,9 CFM (53,8 l/min) |
| Bullernivå: | 25 dBA |
| Ungefärlig storlek: | 0,8 x 0,8 tum (20 x 20 mm) |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,3 tum (8 mm) |
| Konfiguration: | Fyrkant |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Uppsägning | |
| Luftflöde |
1,9 CFM (53,8 l/min) |
| Original |
Ersättare |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sunon Fans MF20100V1-1000U-A99 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.