Sunon Fans MF20080V1-1000U-A99 Fläkt
SKU:
MF20080V1-1000U-A99
Sunon Fans MF20080V1-1000U-A99 5v 0,72w 2trådar
Kontakta oss för bulkpris
$109,25
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sunon Fans |
| Modell: | MF20080V1-1000U-A99 |
| Luftflöde: | 1,6 CFM (45,3 l/min) |
| Bullernivå: | 23 dBA |
| Ungefärlig storlek: | 0,8 x 0,8 tum (20 x 20 mm) |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,3 tum (8 mm) |
| Konfiguration: | Fyrkant |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Uppsägning | |
| Luftflöde |
1,6 CFM (45,3 l/min) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sunon Fans MF20080V1-1000U-A99 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.