MULTICOMP MCDP203A-2123LBL.GN Fläkt
SKU:
MCDP203A-2123LBL.GN
MULTICOMP MCDP203A 2123LBL.GN 240V Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$4,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | MULTICOMP |
| Modell: | MCDP203A 2123LBL.GN |
| spänning: | 240V |
| Typ: | Axiell |
| Buller: | 37 dBA |
| Luftflöde: | 72 CFM (2,038 m?/min) |
| AC/DC: | AC-fläktar |
| Storlek: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Lager: | Boll |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Buller |
37 dBA |
| Luftflöde |
72 CFM (2,038 m?/min) |
| Spänning |
240V |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "MULTICOMP MCDP203A-2123LBL.GN Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.