MULTICOMP MC21673 Fläkt
SKU:
MC21673
MULTICOMP MC21673 230V 110mA Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$63,79
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | MULTICOMP |
| Modell: | MC21673 |
| spänning: | 230V |
| Typ: | Axiell |
| Nuvarande: | 110 mA |
| Buller: | 58 dBA |
| Luftflöde: | 203 CFM (5,748 m?/min) |
| AC/DC: | AC-fläktar |
| Storlek: | 170 mm x 150 mm x 50 mm |
| Lager: | Boll |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "MULTICOMP MC21673 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.