ebmpapst M4Q045-EF01-01 Fläkt
SKU:
M4Q045-EF01-01
Kontakta oss för bulkpris
$50,17
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ebmpapst |
| Spänning:: | 230V |
| Kraft: | 34W |
| Nuvarande: | 0.75/0.65A |
| AC/DC: | AC |
| Uppsägning: | 3 |
| Storlek: | 83 mm x 83 mm x 125 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Kraft |
34W |
| Spänning |
230(V) |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst M4Q045-EF01-01 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.