ebmpapst M4Q045-DA01-01 Fläkt
SKU:
M4Q045-DA01-01
Kontakta oss för bulkpris
$57,74
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Ebmpapst |
| Spänning:: | 230V |
| Kraft: | 70/62W |
| Nuvarande: | 0.48/0.42A |
| AC/DC: | AC |
| Uppsägning: | 3 |
| Storlek: | 83 mm x 92 mm x 92 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Kraft |
70/62W |
| Spänning |
230(V) |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst M4Q045-DA01-01 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.