sunon KDE1285PTV1 Fläkt
SKU:
KDE1285PTV1
SUNON KDE1285PTV1 13.MS.B4061.AR.GN 12V 3,6W 3trådsfläkt
Kontakta oss för bulkpris
$16,90
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUNON |
| Modell: | KDE1285PTV1 |
| Kraft: | 3.6W |
| Spänning: | 12V |
| Storlek: | 85 mm x 85 mm x 25 mm |
| Typ av del: | FAN |
| Längd: | 85 mm |
| Bredd: | 85 mm |
| höjd: | 25 mm |
| Ledningar: | 3 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
3.6W |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon KDE1285PTV1 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.