sunon KDE1209PTS1-6 Fläkt
SKU:
KDE1209PTS1-6
Sunon KDE1209PTS1-6 12V 230mA 2,8W 2tråds fläkt renoverad
Kontakta oss för bulkpris
$9,73
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sunon |
| Modell: | KDE1209PTS1-6 |
| spänning: | 12V |
| Varvtal (RPM): | 2600 |
| Typ: | Axiell |
| Nuvarande: | 230 mA |
| Kraft: | 2.8W |
| Buller: | 32,5 dBA |
| Luftflöde: | 46,4 CFM (1,31 m?/min) |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Storlek: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Lager: | Ärm |
| Form: | Fyrkant |
| Statiskt tryck: | 0,160 i H2O (39,8 Pa) |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Buller |
32,5 dBA |
| Luftflöde |
46,4 CFM (1,31 m?/min) |
| Kraft |
2.8W |
| Spänning |
12(V) |
| Varvtal per minut |
2600 |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon KDE1209PTS1-6 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.