sunon KDE1207PHV1 Fläkt
SKU:
KDE1207PHV1
SUNON KDE1207PHV1 MS.AF.GN 12V 1,9W 3trådsfläkt
Kontakta oss för bulkpris
$7,97
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUNON |
| Modell: | KDE1207PHV1 |
| Kraft: | 1.9W |
| Spänning: | 12V |
| Storlek: | 70 mm x 70 mm x 15 mm |
| Typ av del: | FAN |
| Längd: | 70 mm |
| Bredd: | 70 mm |
| höjd: | 15 mm |
| Ledningar: | 3 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
1.9W |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon KDE1207PHV1 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.