SUNON KDE1206PHV2 Fläkt
SKU:
KDE1206PHV2
SUNON KDE1206PHV2 12V 1W 2-trådig fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$9,39
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUNON |
| Modell: | KDE1206PHV2 |
| Kraft: | 1W |
| Spänning: | 12V |
| Storlek: | 60 mm x 60 mm x 15 mm |
| Typ av del: | FAN |
| Längd: | 60 mm |
| Bredd: | 60 mm |
| höjd: | 15 mm |
| Ledningar: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "SUNON KDE1206PHV2 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.