KDE1204PKV2 MS.A.GN fläkt
SKU:
KDE1204PKV2 MS.A.GN
Kontakta oss för bulkpris
$27,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | KDE1204PKV2 MS.A.GN |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| Luftflöde: | 7,7 CFM (0,216 m³/min) |
| Buller: | 21,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 600 mW |
| RPM: | 6200 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 20,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | MagLev® KDE |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 40 mm L x 40 mm H |
| Statiskt tryck: | 0,160 i H2O (39,8 Pa) |
| Lagertyp: | Vapo-Bearing™ (Vapobärande) |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, CUR, TUV, UL |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
21,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "KDE1204PKV2 MS.A.GN fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.