sunon KDE1204PFB3-8 Fläkt
SKU:
KDE1204PFB3-8
Sunon KDE1204PFB3-8 12V 40mA 0,5W fläkt med 2 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$11,99
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sunon |
| Modell: | KDE1204PFB3-8 |
| spänning: | 12V |
| Varvtal (RPM): | 5300 |
| Typ: | Axiell |
| Nuvarande: | 40 mA |
| Kraft: | 0.5W |
| Buller: | 23,5 dBA |
| Luftflöde: | 4,8 CFM (0,136 m?/min) |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Storlek: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Statiskt tryck: | 0,100 i H2O (24,9 Pa) |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Buller |
23,5 dBA |
| Luftflöde |
4,8 CFM (0,136 m?/min) |
| Kraft |
0.5W |
| Spänning |
12(V) |
| Varvtal per minut |
5300 |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon KDE1204PFB3-8 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.