sunon KD1204PFS1 Fläkt
SKU:
KD1204PFS1
SUNON KD1204PFS1 12V 1,3W 2-trådig fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$3,29
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUNON |
| Modell: | KD1204PFS1 |
| spänning: | 12V |
| Typ: | Axiell |
| Kraft: | 1.3W |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
1.3W |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon KD1204PFS1 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.