sunon KD1204PFB3 Fläkt
SKU:
KD1204PFB3
SUNON KD1204PFB3 12V 0,86W 2tråds fläkt begagnad
Kontakta oss för bulkpris
$5,62
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUNON |
| Modell: | KD1204PFB3 |
| Kraft: | 0.86W |
| Spänning: | 12V |
| Storlek: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Typ av del: | FAN |
| Längd: | 40 mm |
| Bredd: | 40 mm |
| höjd: | 10 mm |
| Ledningar: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
0.86W |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon KD1204PFB3 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.