ebm-papst Inc. K3G097-AK34-43 fan
SKU:
K3G097-AK34-43
Fan Blower, Centrifugal (Dual) 26VDC Rectangular/Rounded – 139.5mm L x 170.5mm H Ball 1216.0 CFM (716.22m³/min) 6 Position Rectangular Connector
Kontakta oss för bulkpris
$416,25
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | K3G097-AK34-43 |
| Buller: | 69,0dB(A) |
| Luftflöde: | 1216,0 CFM (716,22m³/min) |
| Effekt (watt): | 377 W |
| Spänning - Nominell: | 26VDC |
| RPM: | 3652 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | Rektangulärt kontaktdon med 6 positioner |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär/rund - 139,5 mm L x 170,5 mm H |
| Bredd: | 351,0 mm |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Fläkt, Centrifugal (dubbel) |
| Funktioner: | Skydd mot låst rotor, skydd mot termisk överbelastning (TOP) |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | – |
| Vikt: | – |
| Serie: | K3G097AK |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | 9 ~ 32VDC |
| Material - Ram: | Polypropylen (PP) |
| Material - Blad: | Polyamid (PA), Nylon |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Blower, Centrifugal (Dual) 26VDC Rectangular/Rounded – 139.5mm L x 170.5mm H Ball 1216.0 CFM (716.22m³/min) 6 Position Rectangular Connector |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
69,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst Inc. K3G097-AK34-43 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.