Ebmpapst K2S165-AA77-15 Fläkt
SKU:
K2S165-AA77-15
Ebmpapst K2S165-AA77-15 115V 50/60HZ 0,52/0,48A 40/42W Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$219,49
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Ebmpapst |
| Modell: | K2S165-AA77-15 |
| Kraft: | 40/42W |
| Spänning: | 115V |
| Storlek: | 215 mm x 215 mm x mm |
| Nuvarande: | 0.52/0.48A |
| AC/DC: | DC |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
40/42W |
| Spänning |
115V |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Ebmpapst K2S165-AA77-15 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.