Pelonis K1725H12BALA2A-13 fläkt
SKU:
K1725H12BALA2A-13
Fläkt Tubeaxial 12VDC Rektangulär/Rund - 172mm L x 150mm H Boll 244,9 CFM (6,93m³/min) 3 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | K1725H12BALA2A-13 |
| Buller: | 60,1dB(A) |
| Luftflöde: | 244,9 CFM (6,93m³/min) |
| Effekt (watt): | 27 W |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 3600 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Tillverkare: | Pelonis |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär/rund - 172 mm L x 150 mm H |
| Bredd: | 25,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,650 i H2O (161,9 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Automatisk omstart, skydd mot låst rotor, polaritetsskydd, hastighetssensor (tach) |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, cUL, UL |
| Vikt: | – |
| Serie: | Intelligent rörelse |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 12VDC Rektangulär/Rund - 172mm L x 150mm H Boll 244,9 CFM (6,93m³/min) 3 trådar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
60,1dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Pelonis K1725H12BALA2A-13 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.