JAMICON JF1238B2HR-R Fläkt
SKU:
JF1238B2HR-R
Jamicon JF1238B2HR-R Server - Fyrkantig fläkt 24V0,32A sq120x120x38mm 2W 2-Wire
Kontakta oss för bulkpris
$13,61
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | JAMICON |
| Modell: | JF1238B2HR-R |
| Spänning: | 24V |
| Storlek: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Nuvarande: | 0.32A |
| AC/DC: | DC |
| Uppsägning: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
24(V) |
| Original |
Ersättare |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "JAMICON JF1238B2HR-R Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.