SUPER FAN HD7015S12L Fläkt
SKU:
HD7015S12L
SUPER FAN HD7015S12L 12V 0,08A Fläkt med 2 ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$15,96
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUPER FAN |
| Modell: | HD7015S12L |
| Spänning: | 12V |
| Storlek: | 70 mm x 70 mm x 15 mm |
| Typ av del: | Fläkt för kylning |
| Nuvarande: | 0.08A |
| Längd: | 70 mm |
| Bredd: | 70 mm |
| höjd: | 15 mm |
| Ledningar: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "SUPER FAN HD7015S12L Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.