sunon HA40101V4-Q000-G99 Fläkt
SKU:
HA40101V4-Q000-G99
SUNON HA40101V4-Q000-G99 12V 0,72W 3-trådig fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$16,99
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUNON |
| Modell: | HA40101V4-Q000-G99 |
| Kraft: | 0.7W |
| Spänning: | 12V |
| Storlek: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Typ av del: | FAN |
| Längd: | 40 mm |
| Bredd: | 40 mm |
| höjd: | 10 mm |
| Ledningar: | 3 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
0.7W |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon HA40101V4-Q000-G99 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.