KVALITET HA1225H12F-Z Fläkt
SKU:
HA1225H12F-Z
QUALITY HA1225H12F-Z 12V 0,58A 2-trådig fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$10,80
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | KVALITET |
| Modell: | HA1225H12F-Z |
| spänning: | 12V |
| Nuvarande: | 0.58A |
| AC/DC: | DC |
| Uppsägning: | 2 |
| Storlek: | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "QUALITY HA1225H12F-Z Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.