Delta GTB040PUD27R fläkt
SKU:
GTB040PUD27R
Fläkt Motoriserade impellrar 400VAC Rund - 404mm Dia Boll 3102,0 CFM (86,86m³/min) Terminalblock
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | GTB040PUD27R |
| Tillverkare: | Delta Elektronik |
| Spänning - Nominell: | 400VAC |
| Luftflöde: | 3102,0 CFM (86,86m³/min) |
| Buller: | 81,0dB |
| Effekt (watt): | 690W |
| RPM: | 2140 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 270,0 mm |
| Fläkttyp: | Motoriserade impellrar |
| Serie: | GTB |
| Storlek / Dimension: | Rund - 404 mm dia |
| Statiskt tryck: | 3,339 i H2O (831,7 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | PWM-styrning, hastighetssensor (varvtal) |
| Uppsägning: | Terminalblock |
| Ingressskydd: | IP54 - dammskyddad, vattentålig |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Godkännande organ: | cUL, TUV, UL |
| Beskrivning: | FLÄKT BLWR CENT 404X271MM 400VAC |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Motoriserade impellrar 400VAC Rund - 404mm Dia Boll 3102,0 CFM (86,86m³/min) Terminalblock |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 1.75A |
| Spänningsintervall: | 380 ~ 480VAC |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Aluminium |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
81,0dB |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta GTB040PUD27R fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.