sunon GM1255PHV1-A Fläkt
SKU:
GM1255PHV1-A
SUNON GM1255PHV1-A 12V 1,7W 3-trådig fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$9,95
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUNON |
| Modell: | GM1255PHV1-A |
| Kraft: | 1.7W |
| Spänning: | 12V |
| Storlek: | 55 mm x 55 mm x 15 mm |
| Typ av del: | FAN |
| Längd: | 55 mm |
| Bredd: | 55 mm |
| höjd: | 15 mm |
| Ledningar: | 3 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
1.7W |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon GM1255PHV1-A Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.