DELTA GFC0612DS-AQ14 fan
SKU:
GFC0612DS-AQ14
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 65.0 CFM (1.82m³/min) 4 Wire Leads per Fan
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | GFC0612DS-AQ14 |
| Buller: | 66,0dB(A) |
| Luftflöde: | 65,0 CFM (1,82m³/min) |
| Effekt (watt): | 19.2 W |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 10400 fram, 9500 bak |
| Uppsägning: | 4 kabelkablar per fläkt |
| Tillverkare: | DELTA |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 60 mm L x 60 mm H |
| Bredd: | 56,00 mm |
| Statiskt tryck: | 2,007 i H2O (499,9 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial (dubbel) |
| Funktioner: | Skydd mot låst rotor, PWM-styrning, hastighetssensor (tach) |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Godkännande organ: | CE, CSA, UL, VDE |
| Vikt: | 0.364 lb (165.11 g) |
| Serie: | GFC |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 1.60A |
| Spänningsintervall: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 50000 timmar @ 40°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 65.0 CFM (1.82m³/min) 4 Wire Leads per Fan |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
66,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "DELTA GFC0612DS-AQ14 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.