Delta GFB0412EHS Fläkt
SKU:
GFB0412EHS
Kontakta oss för bulkpris
$2,79
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | DELTA |
| Spänning:: | 12V |
| Typ: | Fläkt för kylning |
| Nuvarande: | 1.82A |
| Längd: | 40 mm |
| Bredd: | 40 mm |
| Höjd: | 56 mm |
| kablar: | 8 |
| Storlek: | 40 mm x 40 mm x 56 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Spänning |
12(V) |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta GFB0412EHS Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.