sunon GC055010VH-A Fläkt
SKU:
GC055010VH-A
SUNON GC055010VH-A 5V 1,6W 3tråds fläkt begagnad
Kontakta oss för bulkpris
$29,14
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUNON |
| Modell: | GC055010VH-A |
| spänning: | 5V |
| Typ: | Axiell |
| Kraft: | 1.6W |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 3 trådar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
1.6W |
| Spänning |
5V |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon GC055010VH-A Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.