sunon GB1207PTV2-A Fläkt
SKU:
GB1207PTV2-A
Sunon GB1207PTV2-A 12V 2,22W 3-trådig fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$6,98
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sunon |
| Modell: | GB1207PTV2-A |
| Kraft: | 2.22W |
| Spänning: | 12V |
| Storlek: | 70 mm x 70 mm x 25 mm |
| Typ av del: | Kylfläkt, värmefläkt, serverfläkt, datorfläkt, industrifläkt |
| AC/DC: | DC |
| Uppsägning: | 3 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
2.22W |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon GB1207PTV2-A Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.