Mechatronics G6015H24B2-RH-WS fan
SKU:
G6015H24B2-RH-WS
Fan Tubeaxial 24VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 18.0 CFM (0.504m³/min) 4 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | G6015H24B2-RH-WS |
| Buller: | 33,0dB(A) |
| Luftflöde: | 18,0 CFM (0,504 m³/min) |
| Effekt (watt): | – |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| RPM: | 4600 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Tillverkare: | Mekatronik |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 60 mm L x 60 mm H |
| Bredd: | 15,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,210 i H2O (52,3 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Alarm Sensor, Locked Rotor Sensor |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | CE, cUL, TUV, UL |
| Vikt: | 25,85 g (0,057 lb) |
| Serie: | G6015-H |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.100A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Material - Blad: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial 24VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 18.0 CFM (0.504m³/min) 4 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
33,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Mechatronics G6015H24B2-RH-WS fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.