ebm-papst G4E180-AB01-01 fläkt
SKU:
G4E180-AB01-01
Centrifugalfläkt 230VAC Rektangulär - 261mm L x 281mm H (180mm Dia) Boll 350,0 CFM (9,80m³/min) 2 trådledningar
Kontakta oss för bulkpris
$916,06
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | G4E180-AB01-01 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 230VAC |
| Luftflöde: | 350,0 CFM (9,80m³/min) |
| Buller: | 65,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 145W |
| RPM: | 1300 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 125,0 mm |
| Fläkttyp: | Fläkt, Centrifugal |
| Serie: | G4E180 |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär - 261 mm L x 281 mm H (180 mm Dia) |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C) |
| Godkännande organ: | CCC, CE |
| Beskrivning: | FLÄKT BLWR CENT 261X125MM 230VAC |
| Detaljerad beskrivning: | Centrifugalfläkt 230VAC Rektangulär - 261mm L x 281mm H (180mm Dia) Boll 350,0 CFM (9,80m³/min) 2 trådledningar |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.640A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Stål |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
65,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst G4E180-AB01-01 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.