ebm-papst G3G160-AC50-01 fläkt
SKU:
G3G160-AC50-01
Centrifugalfläkt 230VAC Rektangulär/rund - 226,8mm L x 261,5mm H Boll 3 trådkablar med hylsor, 4 trådkablar med hylsor
Kontakta oss för bulkpris
$2.438,41
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | G3G160-AC50-01 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 230VAC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 170W |
| RPM: | 2150 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 130,0 mm |
| Fläkttyp: | Fläkt, Centrifugal |
| Serie: | G3G160 |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär/rund - 226,8 mm L x 261,5 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Elektronisk kommutation (EC), PWM-styrning, hastighetssensor (Tach), termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Uppsägning: | 3 trådledare med hylsor, 4 trådledare med hylsor |
| Ingressskydd: | IP44 |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Godkännande organ: | CCC, CE, CSA, EAC, UL |
| Beskrivning: | MOTORISERAT PUMPHJUL |
| Detaljerad beskrivning: | Centrifugalfläkt 230VAC Rektangulär/rund - 226,8mm L x 261,5mm H Boll 3 trådkablar med hylsor, 4 trådkablar med hylsor |
| Delstatus: | Föråldrad |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 1.25A |
| Spänningsintervall: | 200 ~ 277VAC |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Stål |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst G3G160-AC50-01 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.