ebm-papst G3G140-AW05-47 fläkt
SKU:
G3G140-AW05-47
Fläkt 230VAC Rektangulär/Rund - 226,8mm L x 261,5mm H Boll
Kontakta oss för bulkpris
$331,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | G3G140-AW05-47 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 230VAC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | – |
| RPM: | 2300 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 130,0 mm |
| Fläkttyp: | – |
| Serie: | G3G140 |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär/rund - 226,8 mm L x 261,5 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | FLÄKT 230VAC 0,5A 2300RPM BB |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt 230VAC Rektangulär/Rund - 226,8mm L x 261,5mm H Boll |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.500A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | – |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst G3G140-AW05-47 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.