ebm-papst G2E180-EH03-17 fläkt
SKU:
G2E180-EH03-17
Centrifugalfläkt 230VAC Rektangulär/rund - 261mm L x 294mm H Boll 235,6 CFM (6,60m³/min) 4 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$641,94
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | G2E180-EH03-17 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 230VAC |
| Luftflöde: | 235,6 CFM (6,60m³/min) |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 415W |
| RPM: | 2150 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 125,0 mm |
| Fläkttyp: | Fläkt, Centrifugal |
| Serie: | G2E180 |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär/rund - 261 mm L x 294 mm H |
| Statiskt tryck: | 1,000 i H2O (249,1 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Kondensator, termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Ingressskydd: | IP44 |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C) |
| Godkännande organ: | CE, CSA, UL |
| Beskrivning: | MOTORISERAT PUMPHJUL |
| Detaljerad beskrivning: | Centrifugalfläkt 230VAC Rektangulär/rund - 261mm L x 294mm H Boll 235,6 CFM (6,60m³/min) 4 trådar |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 1.82A |
| Spänningsintervall: | 208 ~ 230VAC |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Stål |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst G2E180-EH03-17 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.