ebm-papst Inc. G1G085-AB05-01 fan
SKU:
G1G085-AB05-01
Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 117.5mm L x 127.5mm H Ball 4 Wire Leads with Splice Terminals
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | G1G085-AB05-01 |
| Buller: | – |
| Luftflöde: | – |
| Effekt (watt): | 14 W |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| RPM: | 2850 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 4 trådledningar med skarvterminaler |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Storlek / Dimension: | Rectangular/Rounded – 117.5mm L x 127.5mm H |
| Bredd: | – |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Fläkt |
| Funktioner: | PWM-styrning, hastighetssensor (varvtal) |
| Ingressskydd: | IP22 |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Godkännande organ: | EAC |
| Vikt: | – |
| Serie: | G1G085 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | 16 ~ 28VDC |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Stål |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 117.5mm L x 127.5mm H Ball 4 Wire Leads with Splice Terminals |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
10,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst Inc. G1G085-AB05-01 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.