DELIXI G12038HA2SL Fläkt
SKU:
G12038HA2SL
DELIXI G12038HA2SL 220V 21W 2 trådar Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$12,20
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | DELIXI |
| Modell: | G12038HA2SL |
| Kraft: | 21W |
| Spänning: | 220V |
| Typ av del: | Fläkt för kylning |
| Längd: | 120 |
| Bredd: | 120 |
| höjd: | 38 |
| Ledningar: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
21W |
| Spänning |
220V |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "DELIXI G12038HA2SL Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.