FONSONING FSY12038HA2BL Fläkt
SKU:
FSY12038HA2BL
FONSONING FSY12038HA2BL 220/240V 0,14A 2trådsfläkt
Kontakta oss för bulkpris
$17,38
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | FONSONING |
| Modell: | FSY12038HA2BL |
| spänning: | 220/240V |
| Typ: | FAN |
| Nuvarande: | 0.14A |
| Längd: | 120 mm |
| Bredd: | 120 mm |
| Höjd: | 38 mm |
| Trådar eller storlek: | 2 |
| Storlek: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
220/240(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "FONSONING FSY12038HA2BL Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.