Commonwealth FP-108E Fläkt
SKU:
FP-108E
Commonwealth FP-108E 220/240V 0,29A 35W 2tråds fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$33,79
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Brittiska samväldet |
| Modell: | FP-108E |
| spänning: | 220/240V |
| Typ: | Fläkt för kylning |
| Nuvarande: | 0.29A |
| Kraft: | 35W |
| Längd: | 172 |
| Bredd: | 172 |
| Höjd: | 51 |
| Trådar eller storlek: | 2 |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "commonwealth FP-108E Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.