Commonwealth FP-108BS1 Fläkt
SKU:
FP-108BS1
COMMONWEALTH FP-108BS1 220/240V 0,10/0,09A 19/17W 2trådsfläkt
Kontakta oss för bulkpris
$23,98
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | COMMONWEALTH |
| Modell: | FP-108BS1 |
| spänning: | 220/240V |
| Nuvarande: | 0.10/0.09A |
| Kraft: | 19/17W |
| Längd: | 92 mm |
| Bredd: | 92 mm |
| Höjd: | 25 mm |
| Trådar eller storlek: | 2 |
| Storlek: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "commonwealth FP-108BS1 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.