Gelid FN-PX08-16 fläkt
SKU:
FN-PX08-16
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - 80mm L x 80mm H Hydrodynamisk 21,0 CFM (0,588m³/min) 3-positioners rektangulär kontakt
Kontakta oss för bulkpris
$6,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | FN-PX08-16 |
| Tillverkare: | Gelid Solutions LLC |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| Luftflöde: | 21,0 CFM (0,588 m³/min) |
| Buller: | 18,9dB(A) |
| Effekt (watt): | 960 mW |
| RPM: | 1600 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 25,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | FN |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 80 mm L x 80 mm H |
| Statiskt tryck: | 0,041 i H2O (10,3 Pa) |
| Lagertyp: | Hydrodynamisk |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | Rektangulärt kontaktdon med 3 lägen |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | SILENT 8 SVART |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - 80mm L x 80mm H Hydrodynamisk 21,0 CFM (0,588m³/min) 3-positioners rektangulär kontakt |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
18,9dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Gelid FN-PX08-16 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.