McLean FH220Y0000 Fläkt
SKU:
FH220Y0000
Kontakta oss för bulkpris
$106,96
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Fläkt-teknik |
| Spänning:: | 230V |
| Kraft: | 90/120W |
| Nuvarande: | 0.39/0.53A |
| AC/DC: | AC |
| Uppsägning: | 4 |
| Storlek: | 220 mm x 220 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Kraft |
90/120W |
| Spänning |
230(V) |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "McLean FH220Y0000 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.