DELTA FFB1312VHE-F00 fan
SKU:
FFB1312VHE-F00
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 127mm L x 127mm H Ball 160.0 CFM (4.48m³/min) 3 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$22,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | FFB1312VHE-F00 |
| Buller: | 53,0dB(A) |
| Luftflöde: | 160,0 CFM (4,48m³/min) |
| Effekt (watt): | 15.84 W |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 3050 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Tillverkare: | DELTA |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 127 mm L x 127 mm H |
| Bredd: | 38,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0.504 in H2O (125.5 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Skydd mot låst rotor, hastighetssensor (tachometer) |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, CSA, UL, VDE |
| Vikt: | 499,0 g (1,1 lbs) |
| Serie: | FFB |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 1.32A |
| Spänningsintervall: | 7 ~ 13,2 VDC |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 70000 timmar @ 40°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 127mm L x 127mm H Ball 160.0 CFM (4.48m³/min) 3 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
53,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "DELTA FFB1312VHE-F00 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.