DELTA FFB1248SHE-R00 fan
SKU:
FFB1248SHE-R00
Fläkt Tubeaxial 48VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 170,9 CFM (4,79m³/min) 3 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$23,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | FFB1248SHE-R00 |
| Buller: | 56,5dB(A) |
| Luftflöde: | 170,9 CFM (4,79 m³/min) |
| Effekt (watt): | 18.24 W |
| Spänning - Nominell: | 48 VDC |
| RPM: | 3600 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Tillverkare: | DELTA |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 120 mm L x 120 mm H |
| Bredd: | 38,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,563 i H2O (140,2 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Sensor för låst rotor |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Godkännande organ: | CE, CSA, UL, VDE |
| Vikt: | 370,13 g (0,816 lb) |
| Serie: | FFB |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.380A |
| Spänningsintervall: | 28 ~ 56VDC |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 70000 timmar @ 40°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 48VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 170,9 CFM (4,79m³/min) 3 trådar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
56,5dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "DELTA FFB1248SHE-R00 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.