Delta FFB1212SH fan
SKU:
FFB1212SH
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 120mm L x 120mm H Ball 140.0 CFM (3.92m³/min) 2 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
€6,92
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | FFB1212SH |
| Buller: | 54,3dB(A) |
| Luftflöde: | 140,0 CFM (3,92m³/min) |
| Effekt (watt): | 12.36 W |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 3700 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | Delta |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 120 mm L x 120 mm H |
| Bredd: | 25,40 mm |
| Statiskt tryck: | 0,419 i H2O (104,4 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Skydd mot låst rotor |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Godkännande organ: | CE, CSA, UL, VDE |
| Vikt: | 370,13 g (0,816 lb) |
| Serie: | FFB |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 1.03A |
| Spänningsintervall: | 7 ~ 13,2 VDC |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 70000 timmar @ 40°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 120mm L x 120mm H Ball 140.0 CFM (3.92m³/min) 2 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
54,3dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta FFB1212SH fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€32,06
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€23,92
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€26,46
SKU:
12032GA-24N-AA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€311,71
SKU:
A2D210-AB10-05
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€60,25
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€3,49
SKU:
9WF0424H7D03

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.