Delta FFB0912SHE Fläkt
SKU:
FFB0912SHE
Kontakta oss för bulkpris
$18,93
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | DELTA |
| Buller: | 52,5 dBA |
| Spänning:: | 12V |
| Kraft: | 9W |
| Varvtal (RPM): | 4400 |
| Luftflöde: | 100,3 CFM (2,84 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| Nuvarande: | 1.13A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Serie: | FFB |
| Statiskt tryck: | 0,572 i H2O (142,5 Pa) |
| Blad_material: | Plast |
| Ram_material: | Plast |
| Storlek: | 92 mm x 92 mm x 38 mm |
| Tillverkare: | DELTA |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
52,5 dB(A) |
| Luftflöde |
100,3 CFM (2,84 m?/min) |
| Kraft |
9W |
| Spänning |
12(V) |
| Varvtal per minut |
4400 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta FFB0912SHE Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.