Delta FFB0624SHE Fläkt
SKU:
FFB0624SHE
DELTA FFB0624SHE R00 24V 0,4A 3-ledad fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$13,88
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | DELTA |
| Modell: | FFB0624SHE |
| spänning: | 24V |
| Varvtal (RPM): | 7000 |
| Typ: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.4A |
| Buller: | 50,5 dBA |
| Luftflöde: | 43,44 CFM (1,23 m?/min) |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Storlek: | 60 mm x 60 mm x 38 mm |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Statiskt tryck: | 0,766 i H2O |
| Ram_material: | Plast |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Buller |
50,5 dBA |
| Luftflöde |
43,44 CFM (1,23 m?/min) |
| Spänning |
24(V) |
| Varvtal per minut |
7000 |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta FFB0624SHE Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.