Delta FFB0412VHN Fläkt
SKU:
FFB0412VHN
Kontakta oss för bulkpris
$6,61
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | DELTA |
| Buller: | 45 dBA |
| Spänning:: | 12V |
| Kraft: | 1.92W |
| Varvtal (RPM): | 9500 |
| Luftflöde: | 15,8 CFM (0,447 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.24A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 3 trådar |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Serie: | FFB |
| Statiskt tryck: | 0,509 i H2O (126,8 Pa) |
| Blad_material: | Plast |
| Ram_material: | Plast |
| Storlek: | 40 mm x 40 mm x 28 mm |
| Tillverkare: | DELTA |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
45 dBA |
| Luftflöde |
15,8 CFM (0,447 m?/min) |
| Kraft |
1.92(w) |
| Spänning |
12(V) |
| Varvtal per minut |
9500 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta FFB0412VHN Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.