Delta FFB0412UHN-SM36 Fläkt
SKU:
FFB0412UHN-SM36
Delta Electronics FFB0412UHN-SM36 Server - Fyrkantig fläkt A04 sq40x40x28mm 4-tråds DC 12V 1,90A
Kontakta oss för bulkpris
$15,23
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | DELTA |
| Modell: | FFB0412UHN-SM36 |
| spänning: | 12V |
| Nuvarande: | 1.90A |
| AC/DC: | DC |
| Uppsägning: | 4 |
| Storlek: | 40 mm x 40 mm x 28 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta FFB0412UHN-SM36 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.