YS.TECH FD241238HB Fläkt
SKU:
FD241238HB
Y.S. Tech FD241238HB 12038 24V 0,36A 2tråds fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$5,07
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | YS.TECH |
| Modell: | FD241238HB |
| Spänning: | 24V |
| Typ: | Fläkt |
| Nuvarande: | 0.36A |
| RPM: | 2800 |
| Ledningar: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
24(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "YS.TECH FD241238HB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.