Axial FD1290-A1151E2AL Fläkt
SKU:
FD1290-A1151E2AL
FD1290-A1151E2AL ARX 12 V DC DC Axialfläkt 92 x 92 x 25 mm 108,2 m/h 4,32 W
Kontakta oss för bulkpris
$13,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Modell: | FD1290-A1151E2AL |
| Tillverkare: | ARX |
| Bredd: | 92 mm |
| Luftflöde: | 108,2 m鲁/h |
| Attribut: | Värde |
| Mått: | 92 x 92 x 25 mm |
| Matningsspänning: | 12 V likström |
| AC- eller DC-drift: | DC |
| Höjd: | 92 mm |
| Strömförbrukning: | 4.32W |
| Djup: | 25 mm |
| Bullernivå: | 41,63dB |
| Fläkthastighet: | 3600 varv/min |
| Maximal strömstyrka: | 360 mA |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Luftflöde |
108,2 m³/h |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Axial FD1290-A1151E2AL Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.