YS.TECH FD126025EB Fläkt
SKU:
FD126025EB
YEN SUN FD126025EB 12V 0,23A 6025 6cm fläkt med 2 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$6,01
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | YS.TECH |
| Modell: | FD126025EB |
| Kraft: | 2.76W |
| Spänning: | 12V |
| Typ: | Fläkt |
| Nuvarande: | 0.23A |
| RPM: | 5200 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
2.76W |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "YS.TECH FD126025EB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.